PANDEMONIUM

Hits: 161

covid, koronawirus, pandemia, epidemia, covid 2020Drodzy Klienci, Potencjalni Klienci, Tłumacze, Zaglądający, Odwiedzający i Podglądający!

Od kilku miesięcy trwa nowy i trudny dla nas wszystkich czas. Wielu z nas nie potrafi się odnaleźć w tych zmieniających się na naszych oczach okolicznościach przyrody. Każą nam siedzieć w domu, zasłaniać twarze, nie rozmawiać, nie kichać, nawet gwizdać nie wolno w miejscach publicznych bliżej niż półtora metra od sąsiada! Jak żyć? Nie odpowiem na to pytanie. Sama się nad tym intensywnie zastanawiam.

Może napiszę książkę i ją przetłumaczę? Będę miała zajęcie na kilka tygodni 😉 Może zająć się copywritingiem? To jest coś! Na czasie, bo wiele biznesów przechodzi niemal całkowicie do sieci. Trzeba się umieć pokazać i wykazać. A może ktoś rozkręca handel online? Z przyjemnością przygotuję wersje obcojęzyczne waszych aukcji. Tylko błagam, nie sprzedawajcie już więcej maseczek!

Z braku lepszych pomysłów w to senne jesienne wczesne sobotnie popołudnie proponuję wam na razie po prostu trochę tańsze tłumaczenia. Ile tańsze? Do uzgodnienia. Dogadamy się, dogadamy was. Miejcie się zdrowo i nie kichajcie na siebie! Do usłyszenia!