oferta tłumaczeń

Hits: 504

Grupy językowe

I Grupa – angielski, niemiecki, francuski oraz rosyjski, stawka za stronę obliczeniową rozpoczyna się od 35zl brutto
II Grupa – czeski, słowacki, włoski, hiszpański i ukraiński, stawka za stronę obliczeniową rozpoczyna się od 45zl brutto
III Grupa – pozostałe języki, na przykład holenderski, szwedzki, fiński czy chiński. Ceny ustalamy indywidualnie z Klientem.

tłumaczenia, język angielski, tłumaczenia językowe, tłumaczenia angielskie, tłumaczenie angielskie, tłumaczenie z angielskiego

Współpracujemy z grupą profesjonalnych tłumaczy, dzięki czemu realizujemy także zlecenia tłumaczeń z języka obcego na obcy.

Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione (tłumaczenia przysięgłe). Stawka rozpoczyna się od 47zl brutto + koszt przesyłki oryginalnych dokumentów (gotowego papierowego tłumaczenia).

Strona obliczeniowa w przypadku tłumaczeń zwykłych liczy 1600 znaków ze spacjami, w przypadku tłumaczeń przysięgłych – 1125 znaków ze spacjami.

***

Nasze tłumaczenia objęte są GWARANCJĄ. W ciągu 7 dni od dnia otrzymania tłumaczenia i po zapoznaniu się z nim (przy dłuższych tekstach termin ustalamy indywidualnie) można zgłaszać ewentualne uwagi czy konieczność korekty.

lekcje angielskiego, kurs angielskiego, darmowy kurs, tłumaczenia

***

Warto również zapoznać się z ofertą zaprzyjaźnionej szkoły językowej, oferującej innowacyjne bezstresowe metody nauczania. Do pobrania darmowe lekcje języka hiszpańskiego i angielskiego.